Nav view search

Navigation

Aktualności

Weź udział w warsztatach ekologicznych i odbierz sadzonkę drzewa.

Już w ten weekend 30 i 31 marca EkoOdpowiedzialni odwiedzą  Port Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ul. Grunwaldzkiej 108 w Rumi, gdzie od godziny 11.00 do godziny 17.00 przeprowadzimy warsztaty edukacyjne dla dzieci i dorosłych z zakresu dbania o środowisko. To już szósta edycja akcji, a podczas tegorocznej, rozdane zostaną, zupełnie za darmo, sadzonki drzew.

Dbanie o środowisko jest proste i przyjemne! Przekonacie się o tym, odwiedzając nasze ekostoisko w Port Rumia C.H Auchan w Rumii. Gdzie podczas gier i zabaw najmłodsi dowiedzą się jak ważne jest codzienne dbanie o środowisko.  Nad prawidłową edukacją ekologiczną i wesołą zabawą będzie czuwał sympatyczny bohater tegorocznej kampanii - EKObohater. Podczas zajęć maluchy będą rozwiązywać krzyżówki, ozdabiać bawełniane torby na zakupy oraz zagrają w emocjonującą grę XXL, w której uczestnicy będą pionkami. Za każde zadanie uczestnicy spotkania otrzymają odznakę pomocnika EKObohatera.

Troska o środowisko może przybrać różne formy, ale warto zacząć od prostych codziennych czynności, takich jak segregowanie domowych odpadów, dokładne dokręcanie kranu czy wyłączanie urządzeń elektronicznych, gdy z nich nie korzystamy. Tych nawyków warto uczyć się od najmłodszych lat. 

Zapraszamy do zabawy! Do zobaczenia!

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").